Huanarpo Macho

Huanarpo Macho

V peruánské přírodě rostou metrové keře rostliny, která má spoustu různých přívlastků (například dračí krev, peruánská viagra) spojených se skutečností, že u tamních mužů platí za jedno z nejúčinnějších afrodiziak. Huanarpo macho (lat. Jatropha macrantha) je v Peru oblíbený přírodní mužský sexuální stimulant, který celkově zlepšuje sexuální život.
Zatímco vědci účinky rostliny teprve zkoumají, v tradičním lidovém léčitelství v jižní Americe má již po staletí své místo. Kromě zlepšení sexuálních funkcí se tam používá i při cukrovce, astmatických potížích, jako antitussikum, stimulant pro podporu ledvin a nadledvinek, centrálního nervového systému a při dalších obtížích.

Čím je Huanarpo Macho zajímavý

Huanarpo macho obsahuje saponiny, steroidy, flavonoidy, éterické oleje a alkaloidy. Obsahuje také velké množství proantokyanidinů, což jsou sloučeniny s protizánětlivými a protiartritickými účinky, které se přirozeně vyskytují v různých rostlinách. Uvádí se, že zabraňují stárnutí pokožky a srdečním onemocněním, zachycují volné radikály kyslíku a inhibují peroxidaci indukovanou UV zářením.

Proantokyanidiny jsou podle posledních výzkumů možné sexuální stimulanty schopné napravit erektilní dysfunkci a neplodnost. Právě vysoké množství těchto látek v huanarpo macho je důvodem tradičního využití této rostliny jako afrodiziaka.

Využití Huanarpo Macho

Huanarpo macho je především nejpoužívanějším mužským tonikem, protože dokáže rychle obnovit mužskou sexuální sílu, příznivě působí na předčasnou ejakulaci, erektilní dysfunkci a mužskou neplodnost. Současné lékařské výzkumy se přiklánějí k tomu, že huanarpo macho může blokovat alfa-adrenoreceptory, které snižují účinek hormonů způsobujících vazokonstrikci krevních cév v tkáních penisu a zvyšují produkci norepinefrinu, což je nezbytné pro udržení erektilní funkce.

U nás dosud neznámá rostlina s účinky podporujícími funkci mužských pohlavních orgánů má v Peru ještě další využití. Podává se pro zlepšení funkce ledvin a nadledvinek, k uklidnění nervů, na kašel, astma a bronchitidu, ke zvýšení energie a vitality. Snižuje hladinu krevního cukru, je tedy vhodným přípravkem pro diabetiky. Pomáhá při bronchitidě a při žaludečních vředech a samozřejmě je i účinným antioxidantem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *